Ładowanie
Facebook INSTAGRAM
Home  »  AktualnościRealizacje   »   Kompleksowy Remont Łazienki – Gdańsk Aktualności
01-01-2022 - Aktualności

Kompleksowy Remont Łazienki – Gdańsk

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie emocje i zmiany może przynieść kompleksowy remont łazienki? Dziś chcielibyśmy przedstawić Ci jeden z takich projektów, którym zajęła się nasza firma InteriorLab pod kierownictwem Macieja Labuhn w oparciu o projekt stworzony przez Pracownię Projektową AHA DESIGN.

Projekt ten obejmował nie tylko zwykły remont, ale kompleksową modernizację łazienki. Prace zaczęły się od zdemontowania starych urządzeń sanitarnych i okładzin. Następnie wykonano hydroizolację, co jest bardzo ważne w przypadku łazienki, gdzie wilgoć może być przyczyną wielu problemów.

Kolejnym krokiem było przystosowanie instalacji elektrycznej do podświetlenia lustra, co zapewniło odpowiednie oświetlenie w łazience. Następnie przystąpiono do ułożenia okładziny gresowej i ceramicznej na ścianach i podłodze, co nadało pomieszczeniu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu.

W ramach białego montażu, wykonano montaż baterii podtynkowej, odpływu liniowego oraz stelaża podtynkowego miski ustępowej. Co pozwoliło na optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience.

Po zakończeniu prac, łazienka nabrała zupełnie nowego charakteru i stała się miejscem pełnym uroku i elegancji. Firma InteriorLab wykonała zadanie perfekcyjnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jeśli szukasz specjalisty od remontów i wykańczania mieszkań w stanie deweloperskim, możesz skorzystać z naszych usług. Firma działa na terenie całego Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Półwyspu Helskiego i okolic. Zapraszamy do współpracy!

InteriorLab
inż. Maciej Labuhn

ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
NIP: 5871724985

Skontaktuj się z nami

534 145 125
577 333 180
biuro@interiorlab.pl

Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt wykonanie peka.pro
InteriorLab
Remonty i wykończenia w Pucku

Świadczymy usługi w woj. pomorskim, w Pucku i okolicach, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Hel, Gdańsk, Gdynia