Ładowanie
Facebook INSTAGRAM
Home  »  AktualnościRealizacje   »   Zabudowa poddasza bez błędów wykonawczych. Aktualności
02-05-2021 - Aktualności

Zabudowa poddasza bez błędów wykonawczych.

Wykończenie poddasza oraz prawidłowa obróbka okien połaciowych to kluczowy element zabudowy poddasza, który może wpłynąć na wiele aspektów funkcjonalności i estetyki całego domu. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wykonanie tych elementów.

Firma InteriorLab specjalizuje się w kompleksowej budowie oraz modernizacji domów, w tym również adaptacji poddaszy oraz  obróbek okien połaciowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej ekipie, firma zapewnia prawidłowe i efektywne wykonanie każdej pracy.

Oprócz estetyki, prawidłowa obróbka okien połaciowych ma wpływ na ilość światła wpadającego do pomieszczenia oraz swobodny dostęp do okna. Co więcej, zapobiega powstawaniu mostków termicznych, co jest bardzo istotne dla zachowania odpowiedniej izolacji termicznej i prawidłowej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Dlatego też, jeśli planujesz budowę lub modernizację swojego domu, warto skorzystać z usług InteriorLab i mieć pewność, że Twoje poddasze i obróbka okien połaciowych zostanie wykonana w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami.

Firma oferuje swoje usługi na terenie całego Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Półwyspu Helskiego i okolic. Skontaktuj się z nami i ciesz się pięknym i funkcjonalnym domem już dziś!

InteriorLab
inż. Maciej Labuhn

ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
NIP: 5871724985

Skontaktuj się z nami

534 145 125
577 333 180
biuro@interiorlab.pl

Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt wykonanie peka.pro
InteriorLab
Remonty i wykończenia w Pucku

Świadczymy usługi w woj. pomorskim, w Pucku i okolicach, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Hel, Gdańsk, Gdynia