Ładowanie
Facebook INSTAGRAM
Home  »  Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do współpracy osoby, które poszukują wyjątkowej precyzji w wykończeniu wnętrza, oczekują bezproblemowej i kulturalnej współpracy oraz cenią sobie zaufanie jako główny fundament naszej działalności.

 

InteriorLab
Wykończenia wnętrz

InteriorLab inż. Maciej Labuhn
ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
tel.: 534 145 125
biuro@interiorlab.pl

 

Świadczymy usługi w woj. Pomorskiem: Hel, Jurata, Jastarnia, Chałupy, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Puck, Reda, Rumia, Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych usług zapraszamy do kontaktu.

W celu przybliżenia zakresu prac przy wykończeniach wnętrz, zachęcamy do wyplenienia formularza wyceny, który ułatwi rozpoczęcie rozmów dot. Państwa potrzeb.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych InteriorLab w celu należytej obsługi wysłanego zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania i otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Udzielona zgoda jest podstawą do przetwarzania danych.

OPINIE KLINETÓW

Profesjonalne podejście

InteriorLab z pełnym zaangażowanie podjął się wykończenia mieszkania w domu o dwóch lokalach mieszkalnych. Od początku prac współpraca była idealna, zaproponowane rozwiązania były znakomitym pomysłem, które podniosły prestiż mojej inwestycji. Jako inwestor wielu przedsięwzięć na rynku nieruchomości szczerze polecam firmę InteriorLab za rzetelną wiedzę, terminową realizację oraz dokładne zrealizowanie zaplanowanych prac.

Tadeusz, Trójmiasto
OPINIE KLINETÓW

Zrealizowanie marzeń

Po prawie 3 miesiącach projektowania wnętrz naszego wymarzonego domu, nad którym ostatecznie pracowało 4 projektantów nadszedł czas na wybór wykonawcy. Jako, że ten dom był naszym długo oczekiwanym marzeń, porównywaliśmy skrupulatnie oferty wielu firm wykończeniowych. InteriorLab wydała nam się najbardziej rzetelna. Panowie już na pierwszym spotkaniu rozwiali nasze wątpliwości do realizacji bardziej skomplikowanych rozwiązań. InteriorLab stanął na wysokości zadania, ukończyli prace w wyznaczonym terminie z zachowaniem porządku i dbałością o najdrobniejsze detale. Polecamy z całego serca InteriorLab!

Natalia z rozdziną, Gdynia
OPINIE KLINETÓW

Firma godna zaufania

InteriorLab to zespół profesjonalistów, którzy doskonale przeprowadzili remont naszego domu w Rumi. Ich punktualność i bezproblemowa współpraca na każdym etapie prac były imponujące. Wybór tej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę. Prace przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem, co było niezwykle ważne dla nas. Zawsze mogliśmy liczyć na rzetelną odpowiedź na nasze pytania i uwagi. Efekt końcowy jest imponujący - nasz dom prezentuje się teraz znacznie lepiej, niż mogliśmy sobie wyobrazić. Jesteśmy zachwyceni jakością wykonania prac. InteriorLab zasługuje na nasze gorące polecenie jako profesjonalny partner do prac wykończeniowych. Dziękujemy za doskonałą współpracę!

Weronika i Marcin
OPINIE KLINETÓW

Remont łazienki

Firma InteriorLab wykonała dla nas kompleksowy remont łazienki w starym bloku jesteśmy zaskoczeni jakością usług. Zespół nie tylko pomógł podczas ustalania zakresu prac, ale także pomógł w doborze materiałów, co było kluczowe w przypadku remontu w starszym budynku. Dodatkowo, zorganizowali transport materiałów, co okazało się świetną opcją dla nas. Wszystko było perfekcyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - nasza nowa łazienka jest teraz piękna i funkcjonalna. InteriorLab to kompleksowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy ich usługi każdemu, kto planuje remont w starszym budynku.

Henryk i Wanda
OPINIE KLINETÓW

Zabudowa poddasza w Pucku

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie InteriorLab za doskonałe przeprowadzenie prac związanych z izolacją i zabudową poddasza w systemie Rigips. Ich uczciwość i profesjonalizm były imponujące. To firma, na której można polegać. Wszystkie prace zostały przeprowadzone na odległość, co stanowiło wyzwanie, ale zespół InteriorLab poradził sobie znakomicie. Komunikacja była wzorowa, a nasze oczekiwania zostały spełnione w stu procentach. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - nie jest to nasz pierwszy dom, który wybudowaliśmy, ale właśnie w nim przekonaliśmy się co to profesjonalizm. Dziękujemy za doskonałą współpracę i serdecznie polecamy usługi każdemu, kto poszukuje rzetelnego partnera do prac remontowych.

Karolina i Robert
slide
InteriorLab
inż. Maciej Labuhn

ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
NIP: 5871724985

Skontaktuj się z nami

534 145 125
577 333 180
biuro@interiorlab.pl

Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt wykonanie peka.pro
InteriorLab
Remonty i wykończenia w Pucku

Świadczymy usługi w woj. pomorskim, w Pucku i okolicach, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Hel, Gdańsk, Gdynia