Ładowanie
Facebook INSTAGRAM
Home  »  Realizacje   »   Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim z adaptacją poddasza – zobacz naszą najnowszą realizację! Realizacje
17-05-2020 - Realizacje

Kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim z adaptacją poddasza – zobacz naszą najnowszą realizację!

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą realizację – kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. Nasze zadanie nie kończyło się jednak na zwykłym malowaniu ścian i ułożeniu podłogi. Dodatkowo musieliśmy zaadaptować poddasze, które początkowo nie posiadało nawet podłogi, aby stworzyć dodatkową przestrzeń mieszkalną dla naszego klienta.

Jednak nasza praca nie kończy się na tym. Aktualnie skupiamy się na dokończeniu kuchni, gdzie nasze zadanie obejmuje złożenie mebli IKEA oraz wklejenie płytek nad blatem. Jesteśmy w pełni zaangażowani w każdy etap realizacji, aby stworzyć wymarzone wnętrze dla naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, gdzie prezentujemy nasze umiejętności oraz podejście do każdego projektu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wykończeniu swojego mieszkania lub domu, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

adaptacja podasza

adaptacja poddasza

poddasze

łazienka

InteriorLab
inż. Maciej Labuhn

ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
NIP: 5871724985

Skontaktuj się z nami

534 145 125
577 333 180
biuro@interiorlab.pl

Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt wykonanie peka.pro
InteriorLab
Remonty i wykończenia w Pucku

Świadczymy usługi w woj. pomorskim, w Pucku i okolicach, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Hel, Gdańsk, Gdynia