Ładowanie
Facebook INSTAGRAM
Home  »  Realizacje   »   Niewielkie mieszkanie w Sopocie przemienione w piękne i funkcjonalne wnętrze – kompleksowe wykończenie InteriorLab Realizacje
14-05-2020 - Realizacje

Niewielkie mieszkanie w Sopocie przemienione w piękne i funkcjonalne wnętrze – kompleksowe wykończenie InteriorLab

InteriorLab z przyjemnością przedstawia swoją niedawną realizację – kompleksowe wykończenie niewielkiego mieszkania w Sopocie. W ramach zadania postawiliśmy sobie wyzwanie, aby stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.

W celu uzyskania harmonijnego efektu estetycznego, pomalowaliśmy ściany na jasną szarość i biel, a w salonie i sypialni położyliśmy także tapetę. Na podłodze zastosowaliśmy deskę Barlinecką, która pozwoliła uzyskać ciepły i naturalny wygląd.

W trakcie prac wykończeniowych przeprowadziliśmy również przeróbki instalacji elektrycznej w sypialni, kuchni i łazience. W łazience musieliśmy osadzić stelaż podtynkowy toalety, odpływ liniowy, uformować spadki oraz przenieść doprowadzenie ciepłej i zimnej wody do baterii prysznicowej, aby dostosować ją do potrzeb klienta. Zdecydowaliśmy się także na wykonanie blatu łazienkowego z litego drewna, który został zaolejowany przez nas.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tej realizacji, która prezentuje nasze umiejętności i podejście do każdego projektu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wykończeniu swojego mieszkania lub domu, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Ci w stworzeniu wymarzonego wnętrza.

Wykończenia wnętrz

Łazienka

brodzik

przysznic

Wykończenie mieszkania

Pokój

Deska

InteriorLab
inż. Maciej Labuhn

ul. Mikołaja Reja 3
84-100 Puck
NIP: 5871724985

Skontaktuj się z nami

534 145 125
577 333 180
biuro@interiorlab.pl

Polityka prywatności
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt wykonanie peka.pro
InteriorLab
Remonty i wykończenia w Pucku

Świadczymy usługi w woj. pomorskim, w Pucku i okolicach, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Hel, Gdańsk, Gdynia